Prodej / nabídka:

• tepelná čerpadla
• solární systémy
• fotovoltaika
• FTV - ohřev vody
• dodávka automatických kotlů


• okna, dveře


• pronájem nebytových prostor Paskov

Kontaktní formulář:

Políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Jméno *

Příjmení *

Váš Email *

Telefonní kontakt na Vás *

Zpráva *

(číslice)

Neposlali jsme Vám odpověď? Kontaktujte nás telefonicky!

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vzduch – voda

Tepelná čerpadla vzduch voda, to je moderní způsob vytápění, který je zároveň ekologický, pohodlný na užívání a cenově velmi výhodný. Tepelná čerpadla vzduch voda se v posledních letech velmi rozšířila díky klesající ceně výrobních postupů a technologie. Mohou se tak pochlubit nízkou cenovou náročností a velmi krátkou dobou ekonomické návratnosti.

Ušetřete víc

Tepelná čerpadla vzduch voda Vám ušetří peníze hned několikrát. Za použití elektrické energie odebírají teplo ze vzduch v blízkosti stavby a předávají ho do klasického topného systému. Díky moderní technologii vyrábějí tepelná čerpadla vzduch voda několikanásobně více tepla než klasické elektrické kotle. Na přípojky, kde jsou tepelná čerpadla vzduch voda, navíc distributoři elektrické energie poskytují zvýhodněné tarify pro odběr elektrické energie.

 

Tepelná čerpadla a další výrobky

 

Pro Vaši tepelnou pohodu v zimě i v létě doporučujeme doplnit tepelná čerpadla vzduch voda i výhodným systémem klimatizace, které Vám nabízíme rovněž ve výborném poměru ceny a výkonu

Tepelná čerpadla NORDline – dostupná opravdu pro každého
Tepelná čerpadla NORDline – rychlá návratnost Vašich investic
Tepelná čerpadla NORDline – úsporné řešení pro Vaše vytápění

Tepelná čerpadla vzduch voda ozn. STANDARD WWBC jsou určena pro ohřev topné vody. Tepelné čerpadlo NORDline tvoří kompaktní celek vestavěný do samostatné skříně z ocelových lakovaných plechů. Tepelné čerpadlo je určeno pro umístění ve venkovním prostředí. Při instalaci doporučejeme použít akumulační (taktovací) nádrž, která zabrání častému zapínání a vypínání jednotky (snižuje životnost kompresoru). Jednoduchým zapojením můžeme při vytápění přes výměník v akumulační nádobě provádět předehřev TUV. Čerpadla NORDline Standard jsou vybavena tepelným čidlem akumulační nádrže, odmrazovacím systémem a fungují až do venkovní teploty -15°C. V období nízkých venkovních teplot je dostatečný tepelný výkon jednotky zabezpečen přídavným elektrickým dohřevem,umístěném v akumulační nádobě (3 až 4,5 kW).Elektronická řídící jednotka se stará o automatický chod čerpadla, odmrazování vzdušné vlhkosti výparníku a o chod primárního okruhu čerpadla. Řídící jednotka spíná chod oběhového čerpadla, autorestart s pamětí nastavených parametrů a protizámrazový systém vodního výměníku tepla. Spolehlivost tepelného čerpadla Standard společně s velmi výhodnou cenou a jednoduchost instalace tak učinili z tohoto tepelného čerpadla cenově velmi výhodný výrobek na našem trhu. Tepelné čerpadlo vzduch voda NORDline je značka dostupná opravdu pro každého.

Tepelná čerpadla vzduch voda typové provedení STANDARD jsou určena pro vytápění rodinných domů, nebo menších průmyslových objektů. Výrobky jsou určeny pro připojení na nízkoteplotní topnou soustavu. Ideální topnou sestavou je především podlahové, stěnové nebo stropní vytápění. Tepelná čerpadla pracují ve svém principu jako chladící zařízení, jehož hnacím prvkem je chladící kompresor poháněný elektromotorem. Zařízení odvádí ve venkovním výparníku teplo z prostředí s vyšší teplotou (z okolního vzduchu) do prostředí s nižší teplotou (chladivo). Teplo přijaté z okolního vzduchu se technologii tepelného čerpadla předá otopné vodě.

 


 

WWBC 9,5 H-B/P 47.350,- Kč bez DPH

WWBC 13,5 H-B-S . – 83.230,- Kč bez DPH

 


WWBC 19,5 H-B-S
. – 94.490,- Kč bez DPH